Kamila i Dominika – fotografia ciążowa, sesja z brzuszkiem

Kamila i Dominika to siostry z brzuszkami. W brzuszku u Dominiki  rósł mały Julianek, u Kamili – Kornel. Spotkałam się z nimi w ciepły, październikowy dzień w dodatkowym towarzystwie tatyJuliana oraz synka Kamili – Kubusia.

Sesja była bardzo klimatyczna, zupełnie tak jaka nasza złota Polska Jesień. Nie mogło więc zabraknąć zabawy liśćmi, ujęć w październikowym słońcu oraz wysokiej trawie. 🙂 Dodatkowo parę zdjęć z piłką – tata Juliana jest piłkarzem i już od ,,brzuszka” przekonuje synka do tego sportu.

Sesje plenerowe są zawsze wyjątkowe i niepowtarzalne, każdy dzień jest inny, każde miejsce ukazuje swoje naturalne piękno, którego czasami nie dostrzegamy. Zdjęcia w plenerze to nie tylko pamiątka z pewnego okresu w życiu, ale także z tego konkretnego dnia pełnego zabawy, beztroski i radości.

Zapraszam do rezerwacji sesji!sesja ciążowa Kraków fotograf dziecięcy sesja plenerowa - Kamila i Dominika - fotografia ciążowa, sesja z brzuszkiem

fotografia ciążowa sesja z brzuszkiem fotograf dziecięcy Kraków - Kamila i Dominika - fotografia ciążowa, sesja z brzuszkiem fotografie ciążowe sesja z brzuszkiem fotograf dziecięcy Kraków - Kamila i Dominika - fotografia ciążowa, sesja z brzuszkiem sesja ciążowa fotogaf dziecięcy Kraków - Kamila i Dominika - fotografia ciążowa, sesja z brzuszkiem sesja z brzuszkiem fotografia dziecięca Kraków fotografia ciążowa rodzinna - Kamila i Dominika - fotografia ciążowa, sesja z brzuszkiem

11 komentarze nt. “Kamila i Dominika – fotografia ciążowa, sesja z brzuszkiem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *