O sesjach

Sesja z brzuszkiem – sesję ciążową najczęściej przeprowadzam między 5 a 8 miesiącem. Brzuszek jest już wtedy ładnie zaokrąglony, ale nie jest jeszcze zbyt duży, a mama nie jest opuchnięta i czuje się w miarę lekko. Coraz więcej kobiet decyduje się zrobić piękną pamiątkę z okresu oczekiwania na maluszka – co bardzo mnie cieszy!

Sesja noworodkowa –  okres noworodkowy to jeden z najpiękniejszych momentów na odbycie sesji. Noworodkowi najlepiej wykonać sesję do 21 dnia życia (optymalnie 4 – 10 dzień życia), dziecko jest wtedy elastyczne i mocno śpi więc jest duża szansa na słodkie ujęcia. W tym okresie maluszki mają mają mocny sen i nie przeszkadza im zmiana czapeczek oraz małe zamieszanie związane z sesją

Sesja niemowlęca – od 1 do 12 miesiąca życia, to najbardziej intensywny czas w życiu człowieka. Dziecko zmienia się z tygodnia na tydzień, stale nabywa nowe umiejetności, jest ufne, otwarte i radosne. Często udaje się też uchwycić Maluszka podczas snu… Świetny moment na taką sesję to szczególnie czas między 5 a 8 miesiącem życia – dzieci robia wtedy wiele cudownych minek, a dodatkowo mogą być ułożone w wielu pozycjach (na brzuszku, pleckach, na siedząco itp.)

Sesja na roczek –  wykonuję między 11 a 13 miesiącem życia. Przy tych sesjach można uchwycić pierwsze samodzielne stanie i nieporadne kroczki. Takie Tuptusie mają niepowtarzalny urok, a zdjęcia dużą pamiątkową wartość.

Starsze dzieci uczestniczą w sesji na zasadzie zabawy – można wtedy uchwycić ich naturalną ciekawość świata i zachwyt nad – wydawałoby się zwykłymi – rzeczami.

Sesja w prezencie – poszukujesz idealnego prezentu na chrzest, baby shower, urodziny, dzień dziecka…? Jest wiele okazji, by sprawić bliskim wspaniałą niespodziankę. Sesja zdjęciowa w prezencie sprawi wiele radości każdemu Rodzicowi i dziecku! To prezent, który z każdym rokiem będzie zyskiwał na wartości!

Jeśli chcesz sprawić bliskim wyjatkowy prezent – zapraszam po piękne, ręcznie wykonane vouchery na sesje ciążowe, noworodkowe, dziecięce oraz rodzinne.

Jeśli potrzebujsze prezentu “na wczoraj” 😉 – napisz! Otrzymasz piękne,  spersonalizowane zaproszenie elektroniczne, które możesz wydrukować lub przesłać mailowo.

Sesja odbywa się u mnie lub ew. u dziecka w domu. Chętnie też wybiorę się z Wami w plener, jeśli tylko pogoda nam na to pozwoli.

Przywożę ze sobą przenośne studio oraz niezbędne do sesji rekwizyty, takie jak czapeczki, kocyki, koszyki itp.

Jestem też otwarta na rzeczy, które chcieliby uwiecznić rodzice: kapelusiki, ubranka czy ulubione zabawki dziecka.

W przypadku zainteresowania, proszę o kontakt mailowy (fotografia@magdalenaglodek.pl) – ustalimy termin wizyty i zakres sesji.

2 komentarze nt. “O sesjach

  1. witam
    mam w domu noworodka (…). Kiedy ewentualnie mogłaby pani przyjechać na sesje noworodkową. Mieszkam w Krakowie (…).
    pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *